Skip links

Kalitenin yanında

En iyi ürünleri en iyi fiyata sunmanın
ne kadar zor olduğunu biliyoruz...

Hakkımızda

Daha iyisi için biz buradayız

Fause olarak; günümüz yapılarında ihtiyaç duyulan banyo ürünlerini, sürdürülebilir olarak en uygun şartlarda sunmayı hedeflemekteyiz.

Reklam ve pazarlama faaliyetlerimizde teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak sağladığımız maliyet avantajıyla, uygun fiyat, kaliteli ürün sunma anlayışımız ile, her zaman daha iyisi için buradayız.

MÜŞTERİ ODAKLI

Üretim anlayışımız

Teknolojiye yaptığımız yatırımlarla; üstün ve verimli olan üretim hattımızdan çıkan mamüllerimiz, ayrıntılı kalite kontrol sistemimiz sonrası nihai tüketiciye ulaştırmaktayız.

AR-GE yatırımlarımız ile; özgün tasarımlı ürünleri, müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğru anlayarak, kaliteli hammadde ve işçilik ile, üretim safhasının her kademesinde titizlikle çalışıyoruz.

Kalite politikamız

ilke ve hedeflerini gerçekleştirmek üzere, ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ gerekliliklerini karşılayarak uygulamak ve geliştirmek öncelikli taahhüdümüzdür.

Misyonumuz

Dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerimizle uluslararası bir marka olmak ve satış sonrası sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.

Vizyonumuz

En iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri yeni teknolojilerle donatılmış tesisimizde, ülkesine ve müşterilerine değer katan, sektöründe takip edilen firma olabilmektir.